"אמץ אתר", "להחזיר את הצבע לטבע" ועוד

הקרן לשמירת הטבע והמורשת הנה עמותה ללא מטרות רווח המסייעת לרשות הטבע והגנים במימוש יעדיה בשימור הטבע, הנוף והמורשת בישראל (רשות הטבע והגנים אחראית על כ-530 שמורות טבע, גנים לאומיים ואתרים ברחבי ישראל)
בין הפרויקטים המרכזיים:

אמץ אתר הינה יזמה המאפשרת לחברות עסקיות להפוך לחלק מהנוף עם מעורבות ארוכת טווח באתר מסוים. פעולת האימוץ מקנה רווח וערך מוסף לכל הצדדים, כאשר הרצון הוא ליצור “אתר בית” שאליו ירגישו עובדי החברה מחוברים ומחויבים, והוא יהווה מוקד חברתי-סביבתי-התנדבותי לפעילות החברה. ישנן אפשרויות שונות לאמץ אתר ולבחור באתר קרוב גיאוגרפית, באתר שמתחבר לערכי החברה ולאופי פעילותה.

במסגרת "אמץ כיתה" מסייעת הקרן לרט"ג במאמצים החינוכיים הנרחבים שלה. מאמצים אלה שואפים לאמץ ולהכיל קהל מגוון, כולל מוסלמים, נוצרים ודרוזים, ובכך להבטיח את השתתפותם של תלמידי בתי ספר דוברי ערבית בכל פעילויותיה. תכנית אמץ כיתה עוסקת במגוון רחב של נושאים המדגישים את חשיבות השמירה על ערכי הטבע והמורשת, והסכנות שיש באובדן ערכים אלה. הקרן מאפשרת לרט"ג לקיים תכניות חינוכיות ייחודיות, כולל "אמץ כיתה", "חברי הדיונות" ו"יחד עבור הטבע".

בשני פרויקטים אלה, כמו גם בפרויקטים נוספים של הקרן לשמירת הטבע והמורשת, חברת Good Vision מסייעת בגיבוש הפרויקט משלב הרעיון ועד להוצאתו לפועל תוך ניהול וליווי התנדבות העובדים ויצירת התאמה אסטרטגית בין כל שמורה לתאגיד הרלוונטי.

דילוג לתוכן