אודות Good Vision

Good Vision - עסקים טובים מתחילים באחריות תאגידית

Good Vision מקבוצת Fahn Kanne – Grant Thornton היא חברת הייעוץ המובילה בישראל לתכנון וניהול תהליכי אחריות תאגידית בעסקים. מאז הקמתה ב-2002 משמשת החברה כ-One Stop Shop לאחריות תאגידית, היא מחלוצות התחום בישראל ומחזיקה בראיה כוללת של כל תחומי האחריות התאגידית והממשקים ביניהם. לחברה סל שירותים רחב ומאחוריה מאות פרויקטים שנוהלו עבור עשרות לקוחות מכל ענפי המשק הישראלי ושיתופי פעולה עם ארגונים גלובליים רבים. בין היתר, אנו מתמחים בתכנון אסטרטגי של פרויקטים חברתיים, סביבתיים ואתיים, ניהול פרויקטים בפועל והטמעה של תהליכים אלו בארגונים.

החזון שלנו

אנחנו שואפים לכך שנושאי האחריות התאגידית יהוו חלק בלתי נפרד מהחשיבה האסטרטגית ומתוכנית העבודה של כל תאגיד. כחברת ייעוץ עסקית, אנו מתמקדים ביעדים העסקיים ובערכיה של החברה ועל כן, מייעצים ומלווים את לקוחותינו בראייה ההולמת וממנפת את ערכי החברה, צרכיה, מיצובה ומיתוגה.

המשימה והערכים שלנו

משימתנו היא להוביל את לקוחותינו בשוק המקומי והבינלאומי לניהול אחריות תאגידית מקיפה ואחראית, באופן שהולם את יעדיה העסקיים של החברה.

אנו ממוקדים בלקוחות ובצורכיהם ושואפים להנגיש ידע ופתרונות מתקדמים מכל רחבי העולם. אנו מחויבים למערכת יחסים מקצועית, יוזמת, קשובה ומתמשכת עם לקוחותינו.

הקשרים שלנו

השתייכותה של Good Vision ל-Grant Thornton – קבוצה גלובלית מובילה, מאפשרת לנו ליהנות מידע, מתודולוגיות עבודה עדכניות וניסיון מצבר מעשרות מדינות ושווקים ולהנגיש אותם ללקוחותינו.

בנוסף, Good Vision הינה הנציגה הבלעדית בישראל של Good Business אנגליה, החברה המובילה בתחום זה באירופה.

Good Business
IIRC

הצוות שלנו

צוות החברה כולל מנהלי לקוחות ויועצים פנימיים וחיצוניים, אשר מעניקים לכל לקוח ליווי וטיפול אישי. הצוות שלנו משלב ניסיון עסקי – אסטרטגי וניסיון מול גופים ללא מטרת רווח, עם הבנה מעמיקה וידע מעשי על סוגיות שונות בתחומי האחריות התאגידית. כל אלה מתורגמים לחשיבה חדשנית ופעולות אפקטיביות בממשק בין עסקים, קהילה וסביבה. לכל חברי הצוות ניסיון רב תחומי ושאיפה משותפת ליצור ערך מוסף עבור הלקוחות. אנו משקיעים בלימוד והתמקצעות, מהווים משענת ללקוחותינו ופועלים ביוזמה ובדיסקרטיות.

עברי ורבין, מייסד החברה והעומד בראשה עוסק בתחום האחריות התאגידית מזה כחמש עשרה שנה. עברי הוא מחלוצי התחום בישראל, רכש את השכלתו במוסדות אקדמיים מובילים באירופה, מרצה וכותב בתחום, וכן פרסם את הספר אחריות תאגידית בהוצאת מטר. בנוסף, חבר בצוות אחריות תאגידית הבינ"ל של קבוצת Grant Thornton.

דילוג לתוכן