ייעוץ וליווי למבדקי קיימות בשרשרת האספקה Ecovadis

בשנים האחרונות אנו עדים להתחזקות ניהול האחריות התאגידית בחברות, ובדגש על חברות גדולות ו/או רב לאומיות.
חברות אלו מטמיעות ומחזקות בהדרגה את כלי הניהול האחראי שלהן על-פני תחומים רבים ושונים של פעילותן, ובמיוחד לאורך שרשרת האספקה.

מבדקי אחריות תאגידית, ובראשם Ecovadis, SMETA ואחרים הפכו לכלי ניהול סטנדרטי בארגז הכלים של החברות, המתחייבות כלפי לקוחותיהן לשיפור טביעת הרגל האקולוגית של פעילותן ומוצריהן, עמידה בסטנדרטים תעסוקתיים ואתיים מתקדמים כגון אי-אפליה, מניעת עבדות ילדים, ועוד.

אם כבר קיבלתם בחברתכם דרישה שכזו מאחד מלקוחותיכם – אל תקלו בה ראש ופנו אלינו לקבלת ייעוץ והכוונה. אי-עמידה בדרישות הלקוח, הגם שבתחילה הן עשויות להיות וולונטריות באופיין, עלולה להוביל גם חברה מצוינת לספוג סנקציות שונות בארגון הרכש של הלקוח, שיכול להגיע עד כדי הוצאה מוחלטת מתכניות הרכש שלו.
מנגד – אימוץ מוקדם והירתמות לתהליך שיפור מתמשך יחזק את מעמדה של חברתכם אל מול הלקוח, ואף עשוי ליצור עבורכם הזדמנויות עסקיות חדשות.

לסיכום: בין אם אתם נדרשים לכך, או מעוניינים לשפר באופן יזום את האחריות התאגידית בשרשרת האספקה של חברתכם, אנו כאן כדי לסייע לכם: בתהליך ייעוצי קצר וממוקד נזהה יחד את הנכסים הארגוניים שברשותכם וכיצד הם יכולים לשרת את המענה הנדרש, נסייע לכם בגיבוש המענים האופטימליים, ונלווה אתכם בתהליך ההגשה והעמידה במבדק. בסיומו, נגיש לכם דוח פערים מכוון פעולה שיסייע לכם למקד את השקעתכם בתחומים הרלוונטים ביותר אשר ימקסמו את התשומות האירגוניות.

מכאן, צוות הייעוץ שלנו יוכל להמשיך וללוות אתכם בפיתוח תכנית אסטרטגית להעמקת ניהול האחריות התאגידית שלכם בשרשרת האספקה, כזו שתכלול יעדים מדידים, לוחות זמנים לביצוע, עמידה בסטנדרטים בינ"ל מוכרים ועדכונים תקופתיים בהתאם להתפתחויות האחרונות בתחום.

למידע נוסף השאירו פרטים

דילוג לתוכן